Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
02.04.2011 17:09 - Ман Юнайтед с шампионски обрат, три дузпи и три гола на Рууни
Автор: dekoko Категория: Спорт
Прочетен: 969 Коментари: 0 Гласове:
0

Последна промяна: 02.04.2011 17:10

В първия мач от 31-ия кръг на Висшата лига на Англия отборите на Манчестър Юнайтед и Уест Хям си спретнаха футболно шоу за кеф на многото фенове на английския футбол.Все пак лидерите в класирането успяха да се доберат до ценните три точки след победа с 4:2 като гости.
   Домакините успяха да поведат в самото начало на мача след добре изпълнена дузпа на Марк Нобъл в 11-ата минута след игра с ръка на Патрис Евра.В 25-ата минута "чуковете" си изпросиха втора дузпа, но този път спорна, тъй като Неманя Видич фаулира Карълтън Коул на границата на наказателното поле.Въпреки споровете на гостите, съдията отсъди дузпата.Отново Нобъл застана срещу Кушчак и реализира втория наказателен удар.При този резултат завърши първото полувреме.
   На почивката сър Алекс Фъргюсън пусна Чичарито на мястото на Евра, а в 64-ата минута Бербатов се появи на терена вместо Парк Джи Сунг.Само минута по-късно Рууни отлично изпълни пряк свободен удар и намали резултата.В 73-ата минута отново англичанинът реализира за "червените дяволи" след още единн гол-красавец.Малко след това домакините не издържаха на натиска и Ъпсън игра с ръка за да бъде отсъдена трета дузпа в мача.Рууни се зае с отговорността да изведе гостите напред и успя да оформи своя хеттрик.До края на мача Чичарито също успя да се разпише за крайното 2:4.

УЕСТ ХЯМ - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 2:4
1:0 М.Нобъл(11д.)
2:0 М.Нобъл(25д.)
2:1 У.Рууни(65)
2:2 У.Рууни(73)
2:3 У.Рууни(79д.)
2:4 Чичарито(84)